05 Nov 2012

Grand Theft Auto 4 oyunu indir, Gta serisinin merakla beklenen serisi olan GTA 4 oyununa sizler için sitemizde yer yer veriyoruz. GTA 4 oyunu eski sürümlerindeki bütün hatalar düzeltilmiş ve mükemmel bir oyun heyacanı eklenmiş olduğunu sizlerde göreceksiniz. Oyunda görebildiğiniz bütün içerikler en ince ayrıntısına kadar incelenmiş ve ona göre tasarlanmıştır.

Eski sürümlerine göre büyük ilgiyle hazırlanmış bu oyunda harika grafik efektlerinin heyacanını yaşacaksınız. Bu oyun da daha önce başka hiç bir oyunda göremeyeceğiniz grafik şovların içerisine düşeceksiniz çok ama çok heyecanlanacaksınız.

GTA 4 oyununda oyunun ana özellikleri oldukça geliştirilmiş ve daha kolay bir kullanımla sizlerin beğenisine sunulmuştur. Gta 4 oyunu, Gta san andreas oyunundan sonra dünyanın en sık oynana oyunları arasına girebilen nadir oyunlardan da olduğunu unutmayalım. Mükemmel oyun sever kitlesine ulaşan bu oyunda siz değerli ziyaretçilerimiz için GTA 4 oyunu indir linkiyle paylaşıyoruz.

GRAND THEFT AUTO 4 OYUNU HAKKINDA GENEL BILGILER :

Grand Theft Auto 4 oyunu sistem gereksinimleriGrand Theft Auto 4  oyunu tanıtım videosu ve Grand Theft Auto 4 oyun hakkında tüm açıklamaları sitemizde bulabilirsiniz.

İşletim sistemi:XP/Vista/Win 7
Dosya Boyutu:8 GB
Ram Bellek:512 MB
Ekran Kartı:128 MB
Oyun Yapımcı: RockStar Games
Oyunu Yazan Editör:

Eren Tolga Kaya


Platformlar:PC
İndirilme sayısı             : 2
 Grand Theft Auto 4 oyunu indir
GTA 4 indir oyun-indirGTA 4 indir oyunu indirmek için yandaki butona tıklayınız.

Gta 4 inceleme : GTA 4 oyunundaki hemen hemen herşey değiştirilmiş özellikle silahlar ve araçlar üzerinde çok fazla durulmuş olduğunu görebiliyoruz. Araçlara bakacak olursak daha detaylı ve donanımsal olarak bazı özellikleride kullanabilecek olduğunu unutmamalısınız silahlara gelince silah çeşitlerine eski sürüme göre yeni silah çeşitleri hazırlanmış ve oldukça etkileyici olan silahları kullanmaktan gerçekten çok eğleneceksiniz. GTA 4 oyundaki silahlar ve araçlar eski sürümlerine göre bir çok değişikliğe gidilmiş ve mükemmel sonuçlar elde edilmiş olduğunu  sizlerde göreceksiniz. Özellikle oyundaki iç detaylar yani binalar, yollar, doğa ve oyundaki herşeyin modern hazırlandığını göreceksiniz. Bizim ilgimizi çekenler ise oyunda özellikle araçlar akıllara zarar bir gerçek görünümle hazırlanmış olması sizleri çok eğlendirecektir.

Gta 4 hileleri - Gta 4 save dosyaları - Gta 4 videoları

GTA 4 oyun daha en başında ne kadar fazla ilgilendiğini göreceksiniz ilk giriş menüsü oldukça kolaylaşmış ve oyunu kayıt bölümü için açılan sekmeleri farklı zaman girişlerinde kullanabilirsiniz bu özelliği kullanmayı asla unutmayın. Bu oyunda eski sürümlerine göre yenilenmiş olan en güzel bölüm ise ilk başlangıçta size verilen yardım metinleri ve  oyun severleri eğlenceye boğan kahramanımızın tipi de çok komik gerçekten. GTA oyunlarının bize göre en iyi versiyonu olan bu oyunun özelliklerinden olan yönetim kolaylığınıda söylemeden geçmemeliyiz. Oyunun kontrol paneli oldukça açık ve net bir şekilde hazırlanmış olduğunu göreceksiniz, buda oyuna bağımlılık yapabilir girişler ve çıkışlar oldukça kolay tasarlanmıştır.

GTA 4 oyunundaki binaları insanları da gerçeklerinden ayırt etmek mümkün değildir çok detaylı bir şekilde ele alınmış olması sizleri çok daha fazla heyecana boğacağından bizler eminiz. Özellikle oyunun ortalarına doğru oyuna sonradan yüklediğiniz yamalarla çeşitli silahları ve ağır araçları yani tank gibi tehlikeli silahları oyuna dahil edebilir ve şehri karman çorman edebilirsiniz. Gta 4 oyununa özel bölümlerle kendinzi  Gta oyun severilerimiz için hazırladığım bu oyunu Gta 4 oyunu indir sayfamızı kullanarak sitemizden indirebilirsiniz. En güzel oyunlar arasına girmeyi başaran bu oyunu gerçekten çok seveceksiniz.

Sitemizdeki diğer Grand Theft Auto GTA oyunu serilerini indirmek için tıklayınız.

GTA 4 oyunu tanıtım videosu izle

Sitemizdeki Oyun indir linklerinin geneli oyunların kendi üreticileri tarafından yayınlanan linklerden oluşmaktadır. Bilgisayarınızın güvenliği için Oyun indirme linkinden indirmiş olduğunuz bütün oyunları virüs taramasından geçirmenizi tavsiye ederiz.Comments

ramazan koç | 3 years 5 months ago
inşalah iner başka bişey demicem

ramazan koç | 3 years 5 months ago
YA İNMİYO

fenasi-kerim | 3 years 1 month ago
çokkkkkkkkkkkkkkk güzel çünkü bokum daha güzel asdasda


New Comment

Full Name:
E-Mail Address:
Your website (if exists):
Your Comment:
Security code: